Thursday, October 28, 2010

Hub Open Club 2-го листопада

Запрошуємо на зустріч Hub Open Club

2 листопада 2010 року | 19:00–21:00
кнайп-клуб “Купідон”
м. Київ, вул. Пушкінська, 1-3/5

Deep Purple Marketing або привіт «фіолетовій корові» Сета Годіна

Запрошений гість: Галина Кащеєва, директор з маркетингу Fast Food Systems (FFS).

Ключові слова: перший українських франчайзер, найбільша мережа ресторанів, «ЕгоЇсти», 600 000 лояльних клієнтів, творча атмосфера, натхнення, свобода, радість, інновації, дизайн, допитливість, пригоди.

Крім того, що 2-го листопада, за календарем Майя, є днем святкування стабільності сонця, а з тим і мудрості та поваги до наших предків, у спільноті підприємців Hub Kyiv – це день святкування маркетингу з любов’ю. Тож, щиро запрошуємо на нашу чергову зустріч із спеціальним гостем, Галиною Кащеєою директором з маркетингу першого українського франчайзера та найбільшої мережі ресторанів (125) в Україні швидкого споживання: «Піцца Челентано», «Картопляна Хата», «Кафе Арт-Пункт», «Япі» та інші.

Завітайте на зустріч, щоб дізнатися про секрети маркетингу від Галини, історію створення найбільшої спільноти (600 000) лояльних клієнтів «EgoЇсти», а також щоб отримати відповіді на Ваші питання у живому спілкуванні.

Яке питання Ви б хотіли поставити Галині? Найкраще питання, надіслане до 2 листопада через групу Facebook або за адресою hub@hub.in.ua, отримує приємний приз – квиток на цю зустріч.

Формат зустрічі: знайомство, виступ гостя, обговорення у World Cafe
Вартість участі: 100 грн. (снеки та організація)
Реєстрація обов’язкова, кількість місць обмежена до 40.

До зустрічі!
Команда Hub Kyiv

No comments:

Post a Comment