Tuesday, December 7, 2010

Hub Open Club 15-го грудня

Запрошуємо на зустріч Hub Open Club

15 грудня 2010 року | 19:00-21:00
кнайп-клуб “Купідон”
м. Київ, вул. Пушкінська, 1-3/5

Інструменти ефективної роботи в команді

Ключові слова: ефективна взаємодія, комунікація між людьми, пошук розуміння, загальна система координат, спільна мова, портрет особистості, (само)мотивація, розвиток, поведінкові характеристики, вирішення питань в команді.

Запрошений гість: Анатолій Савченко, сертифікований спеціаліст DISC Inscape International. Бізнес-тренер, консультант компанії Training Force. Отримав економічну освіту у Німеччині. Працював у консалтингових підрозділах «великої четвірки» у Німеччині та Україні, на керівних посадах в українському промисловому холдингу. Сертифікований внутрішній аудитор (CIA) Інституту внутрішніх аудиторів (США). Має власний бізнес.

“Людський фактор” - чи не найбільша сфера ризику будь-якого бізнесу. Як власний бізнес, так і робота найманим працівником вимагають щоденної взаємодії в людьми, а з тим - майстерної практики розуміння інших: підлеглих, керівника, клієнта, партнера.

Як правильно підібрати команду? Як ефективно делегувати завдання? Як переконати партнера прийняти те чи інше рішення? Як найбільш ефективно викласти свою думку іншій людині? Які аргументи важливі моєму співрозмовнику? На ці питання кожен з нас шукає відповіді кожен день на своєму робочому місті.

Враховуючи актуальність теми, ми пропонуємо зустрітися спільнотою і поділитися тими підходами та інструментами, які ми щоденно використовуємо для ефективного спілкування з іншими людьми.

Для більш широкого обміну знань ми запросили нашого друга розповісти про новий в Україні інструмент DISC, який досить активно застосовується в міжнародній практиці, про його практичне застосування в роботі. Це інструмент, що є загальною системою координат, на основі якої можна порозумітися з людиною поруч. Така спільна мова допоможе краще розуміти не лише інших, їхню мотивацію, уподобання, цілі, схильність до тієї чи іншої діяльності, але й самого себе. Практика DISC використовується в менеджменті, рекрутингу, управлінні персоналом, побудові команди, тренінговій практиці, коучингу.

Формат зустрічі: виступ гостя, рольова гра, перегляд відео, інтерактивне спілкування – обмін досвідом у форматі «Світова кав’ярня».

Вартість участі: 100 грн. (снеки та організація)
Реєстрація обов’язкова, кількість місць обмежена до 40.

До зустрічі!
Команда Hub Kyiv

3 comments:

 1. Несколько простых вопросов, которые мы задаем себе, когда мы работаем в команде:
  1. Что такое работа в команде?
  2. Что такое эффективная команда?
  3. Что является основой эффективной коммуникации?
  4. Как понять другого человека? Какие инструменты и подходы действительно работают?
  Об этом - на Hub Open Club 15-го декабря.

  ReplyDelete
 2. Как понять другого человека?
  Необходимо ответить на вопрос:
  1. Каковы его (ее) мотивы?
  2. Каковы страхи другого человека?
  3. Что он (она) действительно добиваются?
  Однако, понимание позиции другого человека всегда влечет за собой и честный анализ своего поведения:
  1. Почему я так поступаю?
  2. Что держит меня в этой ситуации?
  3. Чего я боюсь?
  4. Чего я действительно хочу добиться?
  Все это лежит в основе системы DISC, о которой 15-го декабря на Hub Open Club расскажет наш гость, Анатолий Савченко.

  ReplyDelete
 3. Что думают другие члены команды обо мне? - Вопрос, который мы часто задаем себе. Однако, не менее важно, что сам человек думаю о самом себе и о других членах моей команды.
  1. Какова моя оптимальная роль в команде?
  2. Все ли члены моей команды находятся на «своих» местах?
  Эти вопросы - одна из тем обсуждения на Hub Open Club 15 декабря.

  ReplyDelete